Investičné zlato | Zlaté tehličky | 20g

Investičná zlatá tehla vážiaca 20 g je cenovo dostupná pro širokú škálu investorov, pričom zároveň poskytuje solídnu hodnotu. Jej menšia veľkosť umožňuje jednoduchšiu likviditu a prístupnosť, čo je pre mnohých investorov veľmi atraktívne. Investičné zlato vážiace 20g môže byť tiež vhodnou voľbou pre tých, ktorí chcú začať investovať do fyzického zlata, ale nemajú k dispozícii veľké finančné prostriedky.

Aké iné hmotnosti zlatých tehličiek ponúkame?

Zlaté tehličky sa štandardne predávajú v hmotnosti od 1g do 100g, zlato vyšších hmotností je klasifikované ako zlatá tehla, kde se váha pohybuje medzi 250 g a 1 000 g. Zvyčajne sa rozlišujú nasledujúce hmotnosti:

Pri realizovaní nákupu a spätného predaja investičných zlatých tehličiek je dôležité vybrať si seriózneho obchodníka a tým si zaistiť ich autenticitu a čistotu zlata.

Koľko stoja zlaté tehličky?

Tržná cena zlatej tehly sa odvíja od ceny zlata na svetových burzách. Stretnúť sa môžete s cenou zlata za gram, alebo podľa váhy za 250 g a 500 g, a tiež za kilo zlata.

Aké sú bezpečnostné prvky tehličiek?

Pravosť investičného zlata potvrdzujú bezpečnostné prvky: Každá investičná zlatá tehla je zvyčajne opatrená unikátnou pečiatkou. Tá môže obsahovať informácie o výrobcovi, hmotnosti, čistote zlata a unikátne sériové číslo, ktoré umožňuje jednoznačnú identifikáciu.

Medzi ďalšie jedinečné prvky, ktorými môžu byť investičné zlaté tehly opatrené patrí: certifikát autenticity, mikrotlač, UV atrament či holografické prvky.

Ako kúpiť zlaté tehličky?

Z pohodlia domova na Aurumpro.cz, kde si môžete byť istí pravosťou zlatých tehličiek a tehál a kde máte ceny investičného zlata transparentne uvedené pri každom produkte. Ponúkame samozrejme tiež možnosť osobného odberu na predajniach  v Prahe a vo Vsetíne.